РусскийУкраинский

Шановні пани!


З 1998 року наше підприємство виробляє пакети паперові з прямокутним та плоским дном


Паперові пакети використовуються як для пакування продуктів харчової групи (борошно, цукор, сіль, крохмаль, кава, чай, крупи, гарячий хліб, випічка, кондитерські вироби, хот-доги, гамбургери та ін.), так і для пакування продуктів нехарчової групи (будівельні суміші, корма для тварин, комбікорма, монети, фотографії та ін.).


Також надаємо послуги по нанесенню флексографічного друку на папір.

paket1.gifpaket2.gifpaket3.gif
пакет паперовий
з плоским дном
 (пакет-саше)
пакет паперовий
з прямокутним дном
папір з друком

ТОВ «Компанія Крафт»:


  • Пропонує привабливі ціни на свою продукцію.
  • Гарантує виконаня заказів з якісних паперів. Пакети для пакування борошна виготовляються з паперу білого марки Swan White Gloss виробництва концерну UPM (Фiнляндiя) та паперу марки ВПМ виробництва Троїцької ПФ (Росія). Папір виробництва Троїцкої ПФ виготовлено згідно з ТУ 5435-004-00278971-2003. Крафт-папiр призначений для виготовлення пакетів під харчові сипкі продукти, має гарні друкарські властивості, високий ступінь білизни та належні показники за міцністю.
  • Надає повний комплекс послуг по преддрукарській підготовці - від розробки оригінал-макету до виготовлення фотополімерних друкарських форм (клише).
  • Має сучасне друкарське обладнання, пропонує пакети з нанесенням високоякісного друку до 4-х кольорів та полнокольорові.
  • При заказах пакетів під борошно, цукор забеспечить (при необхідності) повний асортимент - 1 кг, 2 кг, 3 кг, 5 кг.
  • Виробляє пакети паперові згідно з ГОСТ 13502-86 «Пакети паперові для сипкої продукції». Надає всі необхідні сертифікати.

 

Менеджери ТОВ «Компанії КРАФТ»:


  • Проконсультуют Вас та допоможут Вам прийняти рішення за будь-якими питаннями, які Вас цікавлять. Порадять оптимальні варіанти розмірів пакету для пакування Ваших продуктів, допомогут визначитись з дизайном. За пакетами під сипкі продукти (борошно, цукор), за Вашим бажанням, Вас проконсультують про засоби їх фасовки, про засоби закриття пакетів, про те, як та у ві що пакується вже розфасована продукція.
  • За Вашим бажанням організують доставку товару на склад Вашого підприємства або на склад кур'єрської служби у Вашому місті.

 

Все вищенаведене робить співробітництво з ТОВ «Компанієй Крафт» дуже вигідним.

Ми ради Вас бачити у числі наших клієнтів!